Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,20 zł , zmiana od tamtej pory: 12,35%
Movie Games S.A. z siedzibą w Warszawie "Emitent" informuje o podpisaniu umowy spółki: Pixel Crow Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością "Pixel Crow". Emitent posiada w Pixel Crow 75% akcji. Pozostałe 25% posiadają dwie osoby fizyczne. Przedmiotem działalności Pixel Crow jest produkcja gier komputerowych. Pixel Crow zakłada realizację kilku produkcji rocznie.

Pixel Crow stworzył ostatnio beat cop który o ile dobrze pamiętam sprzedał się na poziomie 100k+ w wersji pc wydawcą gry był 11bit poczym trafił na mobile gdzie zwrot nastąpił po tygodniu
https://store.steampowered.com/app/461950/Beat_Cop/?l=polish

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOVIEGAMES -0,80% 37,30 2020-02-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.