Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

PISowcy mają gdzieś wyroki TSUE czy ETPC

Zgłoś do moderatora
Sądy sobie podporządkowali - wygląda na to, że to WSA i NSA też już dotarli. Wyrokami TSUE czy ETPC wyraźnie się nie przejmują - stoją przecież ponad prawem, co jest bardzo smutne.
W Polsce na dzień dzisiejszy w temacie odszkodowania szans nie ma - to trzeba podkreślić. Ale nadejdzie dzień, że otrzymamy odszkodowanie nie tylko za bezprawne przejęcie banku ( moim zdaniem żadna z 3 przesłanek nie była spełniona ) oraz za celowe działanie na szkodę Banku w latach 2018-2020.
Ja widzę 2 szanse:
1) TSUE i Komisja Europejska ( do Komisji doszło informacje jednostronne od BFG - na pewno nieobiektywne i stronnicze )
2) Sąd arbitrażowy

Cieszę się, że mam wspólną sygnaturę z Leszkiem - to znacznie zwiększa szanse na ostateczne zwycięstwo!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.