Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,49 zł , zmiana od tamtej pory: -53,06%

Pisałem wam że tu jakiś grubas zbiera i jak teraz niedowiarki ?

Zgłoś do moderatora

Spis treści:
1. RAPORT BIEŻĄCY
2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE
4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ 

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO Raport bieżący nr 12 / 2017 Data sporządzenia: 2017-06-22 Skrócona nazwa emitenta CALATRAVA CAPITAL SA Temat Przekroczenie progu 5% Podstawa prawna Inne uregulowania Treść raportu: Zarząd CALATRAVA CAPITAL S.A. z siedzibą w Warszawie podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 22 czerwca 2017 roku Spółka otrzymała zawiadomienie od Spółki Walton Spencer LLC o przekroczeniu progu 5% ogólnej liczby głosów w Spółce. Zawiadamiający poinformował, iż w dniu 21 czerwca 2017 roku nabył w trakcie sesji giełdowych 19.000 akcji Spółki Calatrava Capital S.A.

Przed dokonaniem transakcji o której mowa powyżej Spółka Walton Spencer LLC posiadała 748.500 akcji stanowiących 4,99% w kapitale zakładowym oraz w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki.

Po dokonaniu transakcji Spółka Walton Spencer LLC posiada 767.500 akcji stanowiących 5,12% w kapitale zakładowym oraz w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CALATRAVA -4,17% 0,23 2017-10-03 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.