Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,90 zł , zmiana od tamtej pory: -1,03%

PiS i kapitał obcy? Dlaczego nie było ustawowego zakazu ugody?

Zgłoś do moderatora
Czy wyrok I instancji i prejudykat nie przesądzał sprawy? Dlaczego 06N Magna Polonia zawarła nocną ugodę z Emitelem w przededniu apelacji? A przede wszystkim dlaczego nie zostało to jeszcze jasno wyjaśnione opinii publicznej? Co PiS tym razem ukrywa przed Polakami, bo nie ma chyba najmniejszej wątpliwości, że w tym uczestniczył? W końcu to Sasin sprawujący funkcję Ministra Aktywów Państwowych daje zielone światło Emitelowi...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
06MAGNA -0,77% 3,86 2023-11-28 11:55:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.