Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,57 zł , zmiana od tamtej pory: 0,10%

Piróg też miał dobre CB i co z tego?

Zgłoś do moderatora
Jak tu wszystko zależy od ślimaka Tomasiewicza? Pirog był po Harvardzie. Zarządzał polskimi oddziałami firm takich jak: paliwowy francuski Total, PepsiCo~Wedlem i Carlsbergiem oraz polskimi liniami LOT i zrobił z nich najszybciej rosnąca linia w Europie w drugiej dekadzie 21 wieku…

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB 1,59% 9,58 2021-10-28 11:20:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.