Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,40 zł , zmiana od tamtej pory: -79,43%

Piraci "wyprali" miliony złotych na GPW

Zgłoś do moderatora
Według policji, pieniądze z przestępstwa trafiały m.in. do spółki zarejestrowanej w jednym z krajów w basenie Morza Śródziemnego, która inwestowała w akcje na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych - "ostatnio 8 mln zł". Udziałowcem tej spółki był Jarosław K.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Piraci-wyprali-miliony-zlotych-na-GPW-3337610.html

RADZE TO SPRAWDZIC !!!!
  • Piraci "wyprali" miliony złotych na GPW Autor: ~Pirat

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA -3,68% 0,29 2021-12-03 13:47:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.