Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,55 zł , zmiana od tamtej pory: -25,55%

Piotr to zawieszony na haku dawca kapitału

Zgłoś do moderatora
Nie dyskutujcie z tym nudziarzem. Pisze w kółko jedno i to samo, że Leszczyńscy oszukali drobnych akcjonariuszy. Przecież spółka zarabia i nie jest zadłużona. Ale Piotr nie rozumie, że hossa na New Connect skończyła się rok temu a następna będzie za 2-3 lata jak dobrze pójdzie. Założę się, że kupił akcje SF dużo drożej niż aktualny kurs bo myślał, że drzewa rosną do nieba i kurs startującej dopiero spółki nie może rosnąć do nieba.
Kupił drogo, pewnie powyżej 50 zł/akcję a teraz ma pretensje do całego świata, że nie ma naiwnych którzy pociągną kurs w górę bo hossa skończyła się rok temu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SIMFABRIC -12,07% 15,30 2021-12-06 16:46:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.