Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,58 zł , zmiana od tamtej pory: 6,92%

PIOTR SULIMA w radzie nadzorczej ! to były 11BIT i LiveCzat !!!

Zgłoś do moderatora
https://biznes.pap.pl/pl/news/ebi/info/3307422,inventionmed-sa-(8-2022)-powolanie-czlonka-rady-nadzorczej

Pięknie się wszystko układa ! Cierpliwie czekać i nie oddawać tanio akcji żebrakom !! Niech kupują drożej niż sprzedali !! We wrześniu i tak będą poziomy dużo wyższe niż obecnie !

https://biznes.pap.pl/pl/news/ebi/info/3307422,inventionmed-sa-(8-2022)-powolanie-czlonka-rady-nadzorczej

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INVENTION 5,10% 0,62 2022-08-11 10:56:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.