Forum Giełda +Dodaj wątek

Piotr Sawala z W Investments najlepszy w "Milionie w portfelu"

Zgłoś do moderatora
http://www.tvncnbc.pl/milion-w-portfelu,340936.html

Pięknie...czekamy na tak udane inwestycje W Investments, wtedy te 0,57 groszy o których pisałem dziś w innym wątku będą spokojnie do zrobienia
  • Piotr Sawala z W Investments najlepszy w "Milionie w portfelu" Autor: ~winv

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
WINVEST 6,96% 0,34 2021-10-22 15:00:00