Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,95 zł , zmiana od tamtej pory: -13,51%

Piotr przestań płakać nikt cię już nie czyta

Zgłoś do moderatora
Jesteś nieudacznikiem, całe forum się z ciebie śmieje frajerze. Utopiłeś kasę na GOP, utopiłeś na SIM, utopisz na kolejnych bo nie umiesz inwestować. Wypisujesz bzdury. Spólka zmieniła politykę informacyjną i inforumuje według niej. Gdybyś przeczytał chociaż jeden czat, raport, albo wypowiedzi Zarządu to byś to wiedział. Weź się do jakiejś roboty, bo ani na giełdzie ani na forum ci nie idzie przegrywie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SIMFABRIC 0,67% 18,12 2021-12-01 14:55:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.