Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,70 zł , zmiana od tamtej pory: -14,20%

Piotr jak tam Strata na GamesOper???boli dalej

Zgłoś do moderatora
Re: oj pietrek,pietrek~Piotr2021-04-27 13:44:IP 89.8.153.*
Dodam tylko, że wychodząc wtedy z GO wszedłem w SimFabric i odrobiłem stratę w kilka dni. Mamy teraz analogiczną sytuację, gdzie GOP spada tragicznie w dół, a SimFabric od kilku sesji na zielono (po falstarcie z niespełnionymi obietnicami premier, choć te są niby w drodze). Więc może warto wejść w SF? Nikogo oczywiście nie namawiam do sprzedaży czy kupna, nie jestem też analitykiem giełdowym.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SIMFABRIC -1,33% 17,76 2021-12-02 15:08:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.