Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,83 zł , zmiana od tamtej pory: 12,05%

Pilna oferta biznesowa

Drogi Zarządzie

Wiem że ta wiadomość będzie dla Państa zaskoczeniem, ale celem mojego listu jest wejście z Państwem w relacje biznesowe.

Nazywam się Miss Naomi Surugaba, jestem córką tragicznie zmarłego Al-badari Surugaba z Libi. Cała nasza rodzina pogrążona jest w żałobie. Mój ojciec był współtwórcą Nowoczesnego Instytutu Gier Elektronicznych i Rozwoju(NIGER). Przed śmiercią przekazał mi swoją ostatnią wole, którą było przekazanie kapitału który zgromadził fundusz na rozwój Państaw spółki. Środki wynoszą 13 milionów dolarów amerykańskich i są zdeponowane w Banku Republiki Cotonu z siedzibą we wschodniej Afryce.

Jako sukcesorka rodu moim obowiązkiem jest wykonanie woli ojca. Bank przedstawił rygorystyczne wymogi aby fundusze zostały odblokowane. Na moje zlecenie zewnętrzna firma dokonała audytu Państwa spółkę pod kątem rzetelności, ucziwości i potencjału. Ten żmudny proces przebiegł pomyślnie.

Gratuluję! Środki pieniężne zgromadzone w funduszu chciałabym przekazać niezwłocznie na Państwa konto. Niestety z powodu procedur bankowych wymagane jest podjęcie dodatkowych kroków w postaci wpłaty wadium.

Proszę o jak najszybszy kontakt pod adresem missnaomisurugaba2@hotmail.com, ponieważ istnieje ryzyko zablokowaniu środków przez bank

Z poważaniem, Miss Naomi Surugaba.

• Pilna oferta biznesowa Autor: ~Naomi_Surugaba
  • Re: Pilna oferta biznesowa Autor: ~Piotrekzmazur

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OVIDWORKS -6,06% 0,93 2022-09-30 11:03:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.