Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,34 zł , zmiana od tamtej pory: -25,37%

Piłkarze grają grają w piłkę.Polska drużyna

Zgłoś do moderatora
Lewandowski leci leci przekracza pole karne strzela w okno bramki i trafia w poprzeczkę i nie ma gola co za akcja bravo-bravo nasz mistrz fajter nie strzelił gola ale jest dobry jeden z najlepszych zawodników na Ś wiecie.....:(
  • Piłkarze grają grają w piłkę.Polska drużyna Autor: 4max

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZREMB -1,96% 1,00 2021-07-23 16:46:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.