Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,02 zł , zmiana od tamtej pory: -21,04%

Pierwszy zysk PKP Cargo od dwóch lat.

Zgłoś do moderatora
https://businessinsider.com.pl/gielda/wiadomosci/wyniki-pkp-cargo-pierwszy-zysk-od-dwoch-lat-wojna-wplynela-na-biznes-kolejowy/jj80qc1

Biorąc pod uwagę jeszcze większe transporty węgla w najbliższych kwartałach i wciąż odbywający się transport płodów rolnych z Ukrainy możemy powiedzieć krótko - KTO SPRZEDAŁ TEN GAPA !!

Czywiście bujać będzie, aby odebrać akcje od ludzi jak najtaniej, ale kierunek jest jeden - WYCHODZENIE Z DŁUGELETNIEGO TRENDU SPADKOWEGO.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO 1,56% 11,07 2022-09-27 13:42:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.