Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  31,16 zł , zmiana od tamtej pory: -3,21%

pierwszy raz od roku w kfc

Zgłoś do moderatora
I ruch jak w Rzymie , pytanie czy tak jest od wczoraj ,czy tak już było wcześniej, bo nie zauważyłem ale jeśli od wczoraj to ja widzę petardę o dziewiątej w poniedziałek
  • pierwszy raz od roku w kfc Autor: ~Aero79

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
AMREST -0,13% 30,16 2021-09-23 13:14:41