Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  419,40 zł , zmiana od tamtej pory: -15,59%

Pierwszy gracz w Cyberpunka wbił już platynowe trofeum na PS4

Zgłoś do moderatora
Cyberpunk 2077 – pierwszy gracz wbił już platynowe trofeum na PS4
Tomasz Alicki

Łowcy trofeów mogą już zacierać ręce. Na Twitterze jednego z pracowników CD Projekt Red pojawiła się zapowiedź pucharków Cyberpunka 2077.

Dla wielu posiadaczy PlayStation 4 i Xboxa temat trofeów to jeden z ważniejszych aspektów każdej z gier. Polowania na osiągnięcia i Gamer Score skutecznie zabijają czas i gwarantują mnóstwo motywacji, żeby wymaksować niektóre tytuły.
Zobacz: Cyberpunk 2077 – podsumowanie przedpremierowe

Nic więc dziwnego, że jednym z kolejnych teaserów Cyberpunk 2077 są jego trofea. Łukasz Babiel, lead QA w CD Projekt Red, pochwalił się dzisiaj na Twitterze swoim najnowszym osiągnięciem, platynowym pucharkiem na PS4.
Na konkretne wyzwania stojące za poszczególnymi trofeami będziemy oczywiście musieli jeszcze trochę poczekać. Na razie dostaliśmy jednak bardzo ciekawą informację. Łącznie do zdobycia będzie aż 45 trofeów – jedna platyna, jedno złoto, 17 srebrnych i 26 brązowych pucharków.

Więcej na:
https://gamingsociety.pl/artykul/cyberpunk-2077-pierwszy-gracz-wbil-juz-platynowe-trofeum-na-ps4-1118775/ 

  • Pierwszy gracz w Cyberpunka wbił już platynowe trofeum na PS4 Autor: ~nagan

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 6,95% 354,00 2020-10-29 17:04:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.