Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,90 zł , zmiana od tamtej pory: -16,62%

Pierwsze pytanie inwestorów po przejściu na główny.

Zgłoś do moderatora
To oczywiście: "Ile gier wydali?". Po sprawdzeniu tej ilości i parsknięciu śmiechem inwestor poszuka poważniejszej spółki. Taka jest moja subiektywna opinia. A takie są tytuły do dziś nie wydanych gier:
Farm&Fix 2020
ElectriX
Moon Village
Cthulhu: Books of Ancients
Mushrooms: Forest Walker
Flipper Mechanic
HERO: Flood Rescue
Ring of Fire: Survive in Proxima
House Designer
Garden of Magic Mushroom
P.U.G.S. Agents
Architect Life: A Building Simulator
Niezapowiedziany tytuł dla Koch Media #1
Niezapowiedziany tytuł dla Koch Media #2

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SIMFABRIC 9,34% 18,26 2021-10-22 17:00:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.