Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,98 zł , zmiana od tamtej pory: -4,09%

Pieniądz lubi ciszę

Zgłoś do moderatora
Chętni na zakupy perły muszą uzbroić się w cierpliwość. Energoinstal to nie inwestycja na tydzień czy miesiąc. Inwestując w tą spółkę cierpliwie czeka się za osiągniętymi zyskami wypłacanymi w formie dywidendy, o to zadbają główni akcjonariusze. Firma rodzinna która wychodzi z dołka i zaczyna nowe życie po kontrakcie Zofiówka. Kolejne kontrakty nie licząc już obecnych będą powodować zwyżkę kursu skokowo jak do tej pory. Znawca niech się wypowie jakie widzi zagrożenia dla kursu biorąc pod uwagę kapitalizacje 18 milionów dla tak dużej firmy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGOINS 4,22% 0,94 2019-12-06 15:06:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.