Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  82,92 zł , zmiana od tamtej pory: -27,35%

Pięknie, na 10 kolejnych notowań 8 spadków i to konkretnych

Zgłoś do moderatora
Tak negatywnej sytuacji w tej spółce nigdy nie było, to nie jest korekta a upadek firmy.Jeśli w firmie idzie wszystko względnie, to winę za tą sprawę ponoszą spekulanci i podejrzewam jeszcze,że w tym wszystkim macza rączki PKN ORLEN, to już jest przestępstwo, a zarząd GPW jak zwykle siedzi spokojnie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS 0,87% 60,24 2020-07-06 14:46:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.