Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  55,00 zł , zmiana od tamtej pory: 5,27%

Pięknie,250mln dla Ryvu.Instytucje i drobni inwestorzy zapisani na akcje

Zgłoś do moderatora
https://www.stockwatch.pl/wiadomosci/ryvu-therapeutics-z-popytem-na-wszystkie-akcje-wartosc-oferty-moze-wyniesc-ponad-250-mln-zl,akcje,302117

Przypominam,że trwa cały czas bessa i nie jest tak łatwo "zgarnąć" z rynku w KILKA DNI 250 mln zł.BioNTech też nie kupuje akcji w ciemno,a same kamienie miliowe warte łącznie 4 mld zł pokazują,że BioNTech widzi spore szanse w badaniach Ryvu.

Tu jeszcze będą latać akcje po 700 zł,tylko trzeba być cierpliwym.Bardzo dobrą wiadomością jest to,że BioNTech wchodzi na grubo do Ryvu,gdy w większości badań potwierdzi się działania terapeutyczne jednej z cząsteczek Ryvu,to sam BioNTech przejmie dalsze procedury i cząsteczka Ryvu szybko trafi na światowy rynek jako lek.
BioNTech to bardzo poważna spółka biotechnilogiczna,która współpracuje z Pfizerem,więc sami widzicie jakie to są elitarne,topowe spółki.Takie spółki o wiele szybciej załatwiają pewne sprawy z FDA,czy europejskim regulatorem leków,niż taki Galapagos.
Onco Arendi vel Molecure podpisało umowe pateringową z Galapagos,ale ten Galapagos to nawet nie było i nie jest w 5% tak mocne jak BioNTech,który ma kontakty z Pfizerem i ogólnie jest w ścisłej światowej czołówce spółek biotech.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
RYVU 2,12% 57,90 2023-06-05 17:00:00