Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  60,84 zł , zmiana od tamtej pory: 0,92%

Piątkowa sesja na krajowym rynku przyniosła dość mocna zwyżkę. Na indeks

Zgłoś do moderatora
Piątkowa sesja na krajowym rynku przyniosła dość mocna zwyżkę. Na indeksie WIG, oprócz kształtu samej świecy – marobuzu, również podwyższone obroty zwiększają pozytywny przekaz o rynkowym sentymencie. Niestety szerokość rynku jest dość niska, i patrząc po zmianach głównych indeksów „atak popytu” dotknął głównie segment największych spółek, natomiast „średniaki” i „maluchy” sygnowane odpowiednio indeksami mWIG40 i sWIG80 stały w miejscu. https://przekrojfinansowy.pl/dobre-wyniki-pkn-orlen-oczekiwania-wzgledem-lotos/
  • Piątkowa sesja na krajowym rynku przyniosła dość mocna zwyżkę. Na indeks Autor: ~Niebieski

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS -2,85% 61,40 2020-07-15 17:04:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.