Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,00 zł , zmiana od tamtej pory: -35,46%

Photon od 3 lat współpracuje z ministerstwem obrony Australii

Zgłoś do moderatora
Photon Water - wchodzący w skład grupy Photon Energy - zawarł z Ministerstwem Obrony Australii umowę dotyczącą rozpoczęcia fazy próbnej programu usuwania PFAS ze środowiska, podało Photon Energy


Tylko czekać na efekty tego programu rozpoczętego w 2020 roku

Proszę ładnie do mojego koszyczka w nadchodzącym tygodniu wrzucać perełki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHOTON -0,12% 8,39 2024-02-23 17:00:00