Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,70 zł , zmiana od tamtej pory: -22,03%

Photon na giełdzie w Niemczech. Koniec spekulacji !!!

Zgłoś do moderatora
Spekulanci auf wiedersehen! Jak rynek w Niemczech wyceni Photon np. na 1 euro, to podobna cena będzie w Polsce i pewnie bęedzie sie zmieniać co najwyżej +/- 5 % w przeciągu roku.
  • Photon na giełdzie w Niemczech. Koniec spekulacji !!! Autor: ~ehh

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHOTON 2,22% 13,80 2020-11-25 09:50:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.