Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,76 zł , zmiana od tamtej pory: 3,28%

PHARMENA - mechanizm działania

Zgłoś do moderatora
Portfolio PHARMENY robi nie lada wrażenie. Wg zarządu spółka zna tajemnice na leki dotychczas nie wynalezione, a wszystko sprowadza się do boskiej cząsteczki 1-MNA. Odkrywcy panaceum niemalże wszystko mają już opatentowane, a każdy projekt wycenia wprzódy finansista Palka badając wartość rynku, która suma summarum daje niewiarygodny zwrot z inwestycji. Pomijając wszelkie kosztowne badania, których końca nigdy nie widać, ponieważ każdy innowacyjny projekt przykrywa projekt bardziej intratny i doskonalszy, także komercjalizacja tejże cudownej cząsteczki już od dekady jest nieskuteczna ?!... Jak to możliwe, że komunikacja na linii spółka - drobni akcjonariusze nigdy nie zawiera informacji konkretnej, przeciwnie co do konkretnych wyliczeń i stopy zwrotu z każdego projektu?
Trudno także zrozumieć, że dowód założeń zawsze poprzedza zbiór bardzo logicznych założeń, a tezę zawczasu potwierdza artykuł sponsorowany i jak to się dzieje, że podczas kluczowych komunikatów nigdy nie ma szczegółów umownych, a zwykle po tym następuje niebotyczny wzrost kursu akcji, któremu towarzyszy wzmożony wolumen, po czym następuje stabilizacja i powrót kursu do bazy?! Pomimo tych wszystkich rewelacji, notabene prezentowanych światowym środowiskom medycznym znikomy free-float spółki odkrywców pozostaje niezmienny ... ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA -1,18% 10,08 2021-09-20 12:35:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.