Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,20 zł , zmiana od tamtej pory: -43,57%

Pharmena chce wprowadzić na rynek ok. 80 produktów

Zgłoś do moderatora
Pharmena zamierza wprowadzić na rynek ok. 80 nowych produktów, w tym nowe marki w br., podała spółka. Spółka planuje również rozwinąć kanał e-commerce, wprowadzając nowe produkty na zagraniczne platformy m.in. Amazon.
„Mamy za sobą okres intensywnych prac związanych z rozwojem oferty produktowej. Poszerzyliśmy asortyment Dermeny o nowe linie oraz zgodnie z panującymi trendami rynkowymi wdrożyliśmy nowe marki kosmetyków naturalnych. Pierwsze nowości pojawiły się już na półkach sklepowych największych sieci drogeryjnych w Polsce. Naszą intencją jest także zwiększenie ilości produktów i wolumenów sprzedaży na platformach Amazona. Wierzę, że wprowadzone inwestycje rozwojowe zaprocentują i przełożą się na tegoroczne wyniki spółki” – powiedział prezes Pharmeny Konrad Palka, cytowany w komunikacie.

https://inwestycje.pl/biznes/pharmena-chce-wprowadzic-na-rynek-ok-80-produktow-w-tym-nowe-marki-w-2021/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PHARMENA -1,86% 6,32 2022-05-23 12:08:18