Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,88 zł , zmiana od tamtej pory: -35,83%

PGR DOI KROWY CAŁY CZAS NA DEFICYCIE, -LIST DO HRABIEGO-

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-03-24 o godz. 10:34 ~Ocho_estrellas napisał(a):
> Po co gruby ma kupować PGE, jak Dąbrowski sprzeda grubemu po 8,55 PLN.
> Dąbrowski zdołował kurs PGE na bardzo długo.
> Ciekawe do której frakcji pis-u należy Dąbrowski. Do nieudaczników Sasina, czy złodziei Morawieckiego.

JESTEŚ W MYLNYM BŁĘDZIE, CO KTÓRYCH WYMIENIASZ, MAJĄ TAKIE ROZLICZNE TALENTA, ŻE GDYBY ZARZĄDZALI SAHARĄ TO PIASKU BY ZABRAKŁO. ZA WYSOKO ICH OCENIASZ, TO TAKIE NIEWYDARZONE NIEUDACZNIKI, BYŁ TAKI JEDEN CO WSZYSTKIEGO NIE DOTKNĄŁ TO ZAMIENIAŁO SIĘ W ZŁOTO. A TU CZEGO SIĘ NIE DOTKNĄ TO WYGLĄDA JAK PGE. TAKA ODWROTNOŚĆ MIDASA, NAWET W ATT GAZ ZAMIENIAJĄ W G Ó W N O.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PGE -2,34% 6,34 2022-10-05 16:38:05