Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  66,98 zł , zmiana od tamtej pory: 31,77%

Pgnig info....

Zgłoś do moderatora
POLSKIE GÓRNICTWO NAFTOWE I GAZOWNICTWO SA (44/2018) Decyzja Prezesa URE w sprawie zmiany nr 2 Taryfy Detalicznej PGNiG Obrót Detaliczny
2018-07-26 13:02:04
Zarząd Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa S.A. ("PGNiG") otrzymał informację o zatwierdzeniu decyzją Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki ("Prezes URE") z dnia 25 lipca 2018 roku zmiany nr 2 Taryfy PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o. w zakresie obrotu paliwami gazowymi Nr 6 ("zmiana Taryfy Detalicznej"). 
Podwyżka ceny za paliwo gazowe w zmianie Taryfy Detalicznej w stosunku do dotychczasowej taryfy PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o. dla wszystkich grup taryfowych wynosi 5,9%. Stawki opłat abonamentowych pozostały bez zmian. Taryfa detaliczna dotyczy jedynie odbiorców paliw gazowych w gospodarstwie domowym. 
Zgodnie z przepisami Prawa energetycznego, PGNiG Obrót Detaliczny wprowadzi zmianę Taryfy Detalicznej do stosowania nie wcześniej niż po upływie 14 dni i nie później niż do 45 dnia od dnia jej opublikowania w biuletynie URE. Zgodnie z decyzją Prezesa URE zmiana Taryfy Detalicznej obowiązywać będzie do 31 grudnia 2018 roku. 
Szczegóły dotyczące zatwierdzonych taryf dostępne są na stronie internetowej www.ure.gov.pl i opublikowane w Biuletynie Branżowym URE - Paliwa gazowe. 
  • Pgnig info.... Autor: ~Riccardo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS -0,27% 88,26 2019-07-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.