Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,15 zł , zmiana od tamtej pory: -46,51%

PGF a obecna sytuacja branży OZE

Zgłoś do moderatora
Widzimy aktualnie załamanie rynku energii odnawialnych, sporo spółek z branży zalicza coraz to większe spadki a wzrostów jak nie było tak nie ma. Korekta na rynku pokazuje też siłę spółek energetycznych które zajmują się innymi źrodłami energii np. spółki węglowe ładnie rosną od pewnego czasu. Teraz rodzi się pytanie, czy korekta dobiega końca i należy trzymać bądź dokupić akcję czy też czeka nas dalsze pogłębienie trendu spadkowego. Nie wiadomo też do końca co musiałoby być mocnym infem zapalnym do wzrostu na spółkach a to chyba akurat teraz jest najważniejsze bo cała branża stoi pod dużym znakiem zapytania.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PGFGROUP -6,50% 1,15 2023-02-09 10:27:59