Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,77 zł , zmiana od tamtej pory: 8,49%

PGE zachęca polskie firmy do udziału przy budowie farm - warsztaty

Zgłoś do moderatora
Plan spotkania fragment:

  • Porty wymagane do obsługi morskich farm wiatrowych
  • Dialog prowadzony ws. portów instalacyjnych, portów serwisowych wiatrowych i jednostek pływających do ich obsługi.

Zgłoszenia będą trwały do 16 czerwca przez formularz online - https://meeting15.com/pl/join-event/warsztaty-dla-wykonawcow/2526. Wydarzenie już 18 czerwca.

Możę tu się konkrety jakieś pojawią?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL 7,07% 4,09 2021-08-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.