Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  71,70 zł , zmiana od tamtej pory: -0,98%

PGE już rusza z offshore czyli my też ;)

Zgłoś do moderatora
http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/39497553,pge-chce-rozpoczac-procedury-przetargowe-ws-projektow-offshore-w-ii-kw

"Harmonogram budowy naszych farm wiatrowych jest niezwykle napięty. Finalną decyzję inwestycyjną chcemy podjąć w 2023 roku, a do tego czasu będziemy prowadzić kilka najważniejszych przetargów, w tym przetargi na główne komponenty: turbiny, stację elektroenergetyczną, fundamenty, kable. Procedury przetargowe zamierzamy rozpocząć w drugim kwartale tego roku i zakończyć w 2022 roku" - powiedział wiceprezes Fuzowski podczas konferencji Rynek Opinii dot. offshore.

Wszystko tak jak u nas...
Pozostaje tylko czekać na komunikaty PEP ;)
  • PGE już rusza z offshore czyli my też ;) Autor: ~iNFO

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEP -0,14% 71,00 2021-07-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.