Forum Giełda +Dodaj wątek

PGE i walne zgromadzenie - ustalenie dywidendy

Zgłoś do moderatora
Witam,
czy ktoś wie kiedy Walne PGE. Wowczas ustalona zostanie wysokosc dywidendy i terminy.

Grad w jednym z ostatnich wywiadów na pyatnie o to, powiedział dyplomatycznie ze bedzie to więcej niż 65 groszy rekomendowane przez zarząd, bo potrzeba pieniążków wskutek nieudanej sprzedaży BGŻ i braku wpływów z Energi.

Analityk jakiś się wypowiedział, że może to być nawet 90groszy na akcje. A to będzie około 4%.

Ale wszystko od tego kiedy walne. W zeszłym roku było 23 czerwca.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -1,59% 13,02 2017-10-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl