Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,95 zł , zmiana od tamtej pory: 26,95%

PGE dobrze stoi bo ma dużo OZE ;P

Zgłoś do moderatora
https://wysokienapiecie.pl/42945-na-turowie-ciazy-klatwa-historii/
Tylko dobra dyplomacja nas może uratować, PIS nie potrafi nawet podatków uprościć, a co dopiero elektrownią i kopalnią sie zająć.
Dyplomacja leży.
PGE leży.
My leżymy, gospodarka leży.
Morawiecki się tarczuje przed najazdem Mongołów z Kazachstanu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -1,75% 10,09 2022-05-27 14:52:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.