Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,13 zł , zmiana od tamtej pory: -30,30%
W najbliższym czasie będzie to spółka, która wróci do łask. W momencie odejścia od gazu z Rosji, produkcja z węgla jest to jedyna szybka alternatywa. Jestem przekonany, że zostanie zawieszony lub zreformowany system handlu CO2. W tym momencie jesteśmy w zupełnie innej rzeczywistości. W najbliższym czasie na tej spółce mogą być wzrosty po 30% w ciągu jednej sesji. Jeśli ktoś tego w tym momencie nie dostrzega, trudno.
  • PGE Autor: ~Grabarz
  • Re: PGE Autor: ~Ed
  • Re: PGE Autor: ~axa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PGE -2,00% 6,36 2022-10-05 17:01:15