Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,40 zł , zmiana od tamtej pory: -18,90%

PFMEDICAL dzisiaj bez otwarcia, TKO +500%, a w 4 tygodnie zrobili 300%

Zgłoś do moderatora
Spółka matka jest notowana na NASDQ, dzisiejsza kapitalizacja to tylko 4mln, jak na spółkę biotechnologiczną, która prowadzi badania i jeszcze nie osiąga przychodów, powinna być trzydzieści razy większa. Wszyscy o niej zapomnieli, a teraz na fali popytu i mody na biotechy wystrzeliła i ma jeszcze dużo miejsca do pompy. Zadłużona jest ale u swojej spółki matki, dług jest tylko w sprawozdaniach i nie ma wpływu na działalność spółki. Emisja akcji była po 53zł, Digrad kupił pakiet 5% akcji za 1000 000 dolarów. Ciekawy temat do obserwacji (pisałem jak akcje były po 2zł), zobaczycie co się będzie działo w przyszłym tygodniu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MEDINICE -1,63% 13,30 2022-05-24 10:08:11