Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,00 zł , zmiana od tamtej pory: 30,00%

Pewniak na kolejne kwartały!

Zgłoś do moderatora
Nestmedic

warto zerknąć i samemu wyrobić sobie opinię

https://www.medinwestycje.pl/nowoczesne-rozwiazania-z-mysla-o-kobietach-wywiad-z-prezesem-spolki-nestmedic?fbclid=IwAR30B3pkPVlhsuSqbkXDoWldUsEuDTXX7bVeJtws449Lyn6u5S-gA9fuaFw
  • Pewniak na kolejne kwartały! Autor: ~pablo_333

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
POLTREG 4,63% 52,00 2023-06-02 17:00:34