Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,00 zł , zmiana od tamtej pory: -29,40%

Perspektywy spółki a cena akcji..

Zgłoś do moderatora
Jak każdy wie, mamy za sobą /w trakcie boom na kupno i budowę mieszkań. Internity jako firma zarabiająca na osobach remontujacych domy, będzie zbierać żniwa przez najbliższe 1,5 - 2 lata, widzę tu niesamowita perspektywę wzrostu przychodow w 2021 roku i 2022 roku. Z moich wyliczeń, wychodzi szacunkowy przyszły zysk za 2021 rok ok. 8-9 mln, co daje c/z ok. 4,5 - 5, przy średnim wskaźniku dla branży ok. 14-15, co daje godziwa cenę za akcje, ok. 15 zl.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERNITY 0,00% 3,53 2022-09-21 11:16:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.