Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,40 zł , zmiana od tamtej pory: -79,43%

perspektywy?

Zgłoś do moderatora
Teraz czekamy na wyniki za IIQ ale ruch nadal żaden. Ktoś może jedną (sic!) akcją podnosić lub zaniżać kurs o 50%
Pytanie aktualne jakie Igoria ma perspektywy. Póki co wyniki finansowe mówiąc delikatnie nie powalają
To co w moim odczuciu na plus to zwiększenie kampanii promocyjnej. Sprawdźcie sobie stronę na facebooku. Nie tylko speadway GP w Pradze, wykupili artykuł w Podróżach, robili festyn na Dzień Dziecka itd coś się dzieje. Zresztą świadczy o tym liczba polubień postów jeszcze z pół roku temu mieli maksymalnie kilka, teraz już regularnie jest po 20-30. To już jest jakiś tam wyznacznik zwiększenia rozpoznawalności marki
Tylko że w tym tempie to kilka lat się będziemy bujać :-) A przypominam że cykle giełdowe są nieubłagane

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA -3,68% 0,29 2021-12-03 13:47:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.