Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,36 zł , zmiana od tamtej pory: -27,61%

Perspektywa

Zgłoś do moderatora
Potwierdza się moja prognoza odnośnie Mirbudu. Tak jak przewidywałem poważny opór pojawi się na 8,45. Po przełamanie następny będzie na 10,30 i wtedy sytuacja zacznie się klarować czy pójdzie w kierunku 20 zł ( ale to perspektywa 3-4 lat) czy cofnie się do 6,60.
  • Perspektywa Autor: markos28mr
  • Re: Perspektywa Autor: ~jakich

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MIRBUD -1,40% 3,88 2021-10-25 16:24:51