Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,26 zł , zmiana od tamtej pory: 12,40%

Perełka produkująca odzież dla dzieci - Hurtimex SA !!!

Zgłoś do moderatora
Hurtimex SA (HRT) jest producentem odzieży niemowlęcej i dziecięcej sprzedawanej pod marką „tuptup” i „HOOP”. Oprócz tego spółka jest przedstawicielem niemieckiej firmy Kanz. Działa także jako dystrybutor niemieckich marek Doll, Lemmi oraz Pompolina. Firma sprzedaje swoje produkty poprzez dwa własne sklepy oraz jedenaście punktów patronackich. Do tego Spółka rozwija sieć sprzedaży na zasadach franczyzy. Firma jest obecna na rynkach Polski, Niemiec, Słowacji, Czech, Ukrainy, Rosji, Litwy, Łotwy, Irlandii i Bułgarii.

Sprawozdanie finansowe:
- Zysk operacyjny (EBIT) +1625.00% r/r,
- Zysk przed opodatkowaniem +2388.46% r/r
- Zysk netto +2388.46% r/r

Ważne:
- Free Float 24,47%,
- kapitalizacja tylko 5 mln,
- bardzo dobre opinie klientów na google.com oraz portalu Facebook.

Powyższa treść to wyłącznie analiza autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz.U.z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BIOERG 0,00% 0,29 2021-06-17 16:12:01