Forum Giełda +Dodaj wątek

Perełka na giełdzie okazja na dobry zarobek !

Zgłoś do moderatora
W mojej ocenie jest to "perełka" na giełdzie...spółka osiąga bardzo dobre wyniki finansowe z kwartału na kwartał coraz leprze...ma ciekawe perspektywy dalszego rozwoju...jest w trendzie wzrostowym.. posiada jeszcze duży potencjał wzrostowy... pod względem fundamentalnym i technicznym wygląda również dobrze...o przyszłe wzrosty jestem spokojny dlatego w miarę możliwości wciąż dokupuje akcje i liczę że " w rajdzie św.Mikołaja" będzie spółka wiodła prym !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PFLEIDER -0,38% 26,20 2019-09-13 11:06:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.