Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  72,80 zł , zmiana od tamtej pory: -3,85%

PEP POWINIEN OPRACOWAĆ SWOJE SYSTEMY ENERGETYCZNE PRZY DOMACH W RP.

Zgłoś do moderatora
TE KOSZTY PRZESYŁÓW, UTRZYMANIA TYCH STARTCH SŁUPÓW I TRAFO, OBSŁUGA, MALOWANIE, TAŻ TO ZOSTAŁO PO PLANIE GOMUŁKI I GIERKA, DZIŚ TO JESCZE STOI A JUTRO ZACZNIE SIĘ WALIĆ. NIKT TEJ INFRASTRUKTURY OD CZAU GIERKA NIE MODERNIZOWAŁ, TO LAMUS, TYLKO CZEKAĆ AŻ SAMO SIĘ ROZLECI. PEP POWINIEN ZACZĄĆ ZMIERZAĆ DO PRZYDOMOWYCH SYSTEMÓW ENERGETYCZNYCH. JAK PATRZĘ NA PGE TO WIDZĘ NAPIS KONIEC WYŚCIGU, ZE WZGLĘDU NA KOSZTY I OFEROWANE CENY. PEP MA SZANSĘ ZAJĄĆ MIEJSCE PGE ALE TYLKO I TYLKO WTEDY GDY, BĘDZIE SAMODZIELNIE DOSTARCZAĆ PRĄD, W NOWYCH TECHNOLOGIACH PRZYDOMOWYCH I MIEJSKICH, Z UŻYCIEM WYSOKICH TECHNOLOGII ENERGETYCZNYCH OZE.
  • PEP POWINIEN OPRACOWAĆ SWOJE SYSTEMY ENERGETYCZNE PRZY DOMACH W RP. Autor: ~MAZUR

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEP 0,72% 70,00 2021-07-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.