Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,00 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Pełnomocnictwo kto nie ma czasu lub daleko do Warszawy

Zgłoś do moderatora
Kto nie ma czasu lub nie przyjedzie z innego powodu - proszę wysłać na niżej podany adres e-mail zapotrzebowanie to prześle pełnomocnictwo ale najpierw proszę w Biurze Maklerskim CDM pobrać zaświadczenie o blokadzie akcji na WZA termin zebrania 04 grudnia i wysłać do Spółki Polna tak aby dotarło do Przemysła 7 dni przed Walnym, trzeba wysłać listem poleconym
najbezpieczniej 23 maja ( zaświadczenia kosztuje 30 zł )

pełnomocnictwo proszę przesłać na adres jaki podam w e-mailu listem poleconym tak aby dotarło do kancelarii adwokackiej Rzeszów do piątku 01 grudnia
proszę się zgłosić pod adres : walmar1000@wp.pl

Pozdrwiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLNA -1,84% 16,00 2017-11-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.