Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  43,50 zł , zmiana od tamtej pory: 35,63%

pełen wątpliwości

Zgłoś do moderatora
Szanowni,
przyglądam się tej rozbudowanej grafomanii prowadzonej na tym wątku związanym z Purem. Mam przedziwne wrażenie, że żyje w jakiejś innej rzeczywistości. Fundamentalna bezrefleksyjność! Czy ktokolwiek tu obecny jest w stanie ocenić jakość prowadzonych przez spółkę projektów? ich atrakcyjność w wymiarze potencjalnej komercjalizacji? ewentualnych partneringów? Zadajcie sobie pytanie czy w ogóle rozumiecie czym ta spółka się zajmuje.To wszystko co się tu dzieje to jakaś szopka lub raczej szubka, od ustępującego członka rady. Podpowiem wam - tu nie ma ryzyka komercjalizacji, ani jakiegokolwiek partneringu w wymiarze międzynarodowym - atrakcyjność prowadzonych projektów jest co najmniej drugorzędna i pies z kulawą nogą po to nie przyjdzie. A są jeszcze przychody z jakiś trzeciorzędnych usług. Wszystko opiera się o wyciągnięte z Ncbiru pieniądze, bo tej spółki by już nie było i budowanie fikcyjnej wizji potencjalnej współpracy z zagranicznymi partnerami. A i jeszcze jedno oprawa osobowa-medialna to chyba jedyne środowisko w którym spółka czuje się dobrze. Zalecam długoterminową ostrożność!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PURE -4,53% 59,00 2020-02-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.