Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  103,45 zł , zmiana od tamtej pory: -7,97%

PEKAO - z kolejną identyczną korektą

Zgłoś do moderatora
Końcówka października oraz początek bieżącego miesiąca przynoszą spadki na notowaniach banku. W tym okresie notujemy także nieco podwyższone obroty. Obecnie kurs wyhamował w rejonie 102 zł za akcję, niestety nie widać oznak zbliżającego się odbicia. Interesujące podobieństwa można natomiast zauważyć na wykresie z tygodniową skalą czasową. Widać tutaj, że mamy układ coraz niżej pojawiających się szczytów. Jeszcze ciekawszy jest fakt, że duży ruchy wzrostowe w ostatnich latach miały niemal identyczny zasięg. Wszelkie korekty kończyły się po nieco ponad 20% wzrostu notowań. Od kilku tygodnia taki schemat niestety zaczyna się kolejny raz powtarzać.
https://comparic.pl/akcje-pekao-spadaja-po-kolejnej-identycznej-korekcie-pgnig-takze-ostro-w-dol/ 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEKAO -0,34% 95,20 2019-12-09 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.