Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  104,45 zł , zmiana od tamtej pory: -5,77%

PeKaO w świetnym miejscu do odbicia,ale sugerowane potwierdzenie

Zgłoś do moderatora
Na PeKaO S.A. kurs dochodzi do bardzo ciekawego miejsca - z punktu widzenia możliwości odbicia w górę. W rejonie cenowym 103,50-104,24 (według kwotowań kontraktów CFD na Pekao SA)mamy do czynienia z nagromadzeniem istotnych elementów wsparciowych. Czytaj dalej i zobacz analizę wykresu:
https://pl.tradingview.com/chart/PEO/t2O2ZfAt/

Więcej analiz, wiadomości i wskaźniki dla PeKaO S.A.
  • PeKaO w świetnym miejscu do odbicia,ale sugerowane potwierdzenie Autor: ~Pawel

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEKAO -0,14% 98,42 2019-12-13 17:00:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.