Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,65 zł , zmiana od tamtej pory: 4,78%

Pekabex omowienie wyników

Zgłoś do moderatora
Jakby patrzeć na Pekabex w krótkim/średnim terminie to ryzyko kryzysu jest całkiem spore, ale jak zerkniemy w długim okresie to w sumie spółka działa latami, zawsze w miare stabilnie się rozwijała, więc nie wiadomo. w którą stronę to pójdzie. A wy jakie macie zdanie na temat ich przyszłości?

A niżej podrzucam link do omówionych wyników PBX

https://gpwatak.pl/analiza-fundamentalna/pekabex-omowienie-wynikow-i-ostrzezenia-od-zarzadu/ 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PEKABEX 8,87% 15,35 2022-12-05 17:03:34