Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,06 zł , zmiana od tamtej pory: -4,90%

Peace Atom JSC - czy ktoś coś wie?

Zgłoś do moderatora
W zasadzie jedna firma mogła złożyć odwołanie, a konkretnie Peace Atom JSC. Nie umiem na jej temat nic znaleźć w internecie, ale rosyjskojęzyczny nie jestem.

Oni zaserwowali lepszą cenę, natomiast nie dostali punktów za doświadczenie. Mniemam, że chcą wykazywać jakieś doświadczenie, za które dostali 0 punktów. Przewaga w wyniku postępowania jest bardzo niewielka i wynosi 0,027 punkta na 100 możliwych.

W drugim przypadku JSC "Inverter Plant" minimalnie przegrał cenę. Zarówno JSC "Inverter Plant", jak i APS za doświadczenie dostało maksymalną ilość punktów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
APSENERGY -1,36% 2,91 2021-01-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.