Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,40 zł , zmiana od tamtej pory: -10,53%

Październik jest nasz

Zgłoś do moderatora
Październik będzie wyjątkowy - nałożą się na siebie jednocześnie następujące wydarzenia - po pierwsze zejście z fixów (1 października wracamy do notowań ciągłych), po drugie długo wyczekiwane labo ma zostać otwarte w październiku, po trzecie wyniki za rekordowy trzeci kwartał, jeżeli śledziliście ESPI to sumarycznie wychodzi więcej testów niż w Q2, więc mamy szansę na zysk w okolicach 10 milionów za kwartał !! Nie naganiam, sam wiszę na haku 25 złoty i cały czas uśredniam, ale jestem spokojny, fakty jednoznacznie wskazują na to że cierpliwi zarobią.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INNOGENE -3,58% 9,30 2021-10-19 15:27:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.