Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,55 zł , zmiana od tamtej pory: -72,13%

Październik, jak historia pokazała, jest miesiącem spadków

Zgłoś do moderatora
Jak szeroki poleci, to CCENERGY pewnie 2 razy szybciej. Co zatem?

Dlatego lepiej lokować cash w bezpieczne aktywa, jak np. Rank Progress, czyli perłka ObserwtoRa, z C/WK ~ 0,2 oraz C/Z ~1,5, z niesamowitym potencjałem wzrostu (ok. 500-1000%) przy relatywnie niskim ryzyku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CCENERGY 0,23% 0,43 2023-02-03 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.