Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,45 zł , zmiana od tamtej pory: -18,34%

Pawlikowski pewnie szykował się do kolejnej podbitki pod zrzuty Joyfix

Zgłoś do moderatora
W grudniu "niezależny nowy inwestor" cypryjski fundusik Joyfix już będzie mógł wywalić swoje 150 mln akcyjek, tak jak zrobił to na jesieni 2020 r po lipnych informacjach od Pawlikowskiego o współpracy z Perdue. Pewnie Pawlikowski już się szykował do powtórki z rozrywki i w tym roku zamierzał wykręcić ten sam numer. Myślał że to co zrobił 2 lata temu ujdzie mu na sucho i ludzie już o tym zapomnieli. A tu niespodzianka...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HUBTECH 8,63% 0,36 2022-10-04 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.